Piekrītu

Cherokee

Cherokee

JAUNS UN MODERNS SKATĪJUMS UZ JEEP® VEHICLE HERITAGE

VĒSTURE PĀRVEIDOŠANAS PROCESĀ

Jaunais Cherokee ir vairāk revolucionārs nekā evolucionārs un paplašina robežas, izpētot neapgūtas teritorijas.
Tā ārienes dizains tika veidots, lai sasniegtu maksimālu aerodinamisko efektivitāti.

DINAMISKA KVALITĀTE UN STILS

The Jeep® Cherokee apvieno sevī pasaules klases meistarību ar pilnīgi jaunizveidotu aerodinamisku ārieni . Jauni, lielāki aizmugurējie lukturi ar raksturīgo LED apgaismojumu, liels aizmugurējais spoileris labākai gaisa pretestībai un izliektas aizmugures bagāžas nodalījuma durvis kopā veido dinamisku dizainu. Duālie, spilgtie izpūtēji ir gaumīgs elements kopējā ansamblī. Cherokee piemīt daudzpusība un manevrējamība, lai papildinātu jūsu aktīvo dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā vai jums blakus sēdētu bērni vai piepūšamās laivas, Cherokee ir bezkompromisu izvēle, kad runa iet par ietilpību un ērtībām. 60 / 40 dalītie vidējās rindas sēdekļu bīdās uz priekšu līdz pat sešām collām papildu komfortam, kā arī ir ērti atlaižami.

RITEŅI UN RIEPAS

Cherokee tika radīts, lai kustētos, paplašinātu robežas un izpētītu neapgūtas teritorijas. Cherokee unikālā riteņu un riepu kombinācija veidota, lai izceltos no pelēkās masas un piešķirtu tavam tēlam oriģinalitāti.

ZĪMOLA LED DIENAS GAISMAS PRIEKŠĒJIE...

Jaunais Cherokee ir ieguvis atzinību ar modernizēto gaismu tehnoloģiju. LED dienas gaismas lukturi ir novirzīti atpakaļ lai iegūtu šķidrumu dinamiku. Zem tiem, halogēnie priekšējie lukturi izgaismo nakts ceļu, ņemot talkā miglas lukturus, ja nepieciešams.