Elektrificētā „Jeep® Avenger“: strāvas patēriņš (kombinētais cikls): 15,9 kWh/100 km. Distance elektriskajā režīmā (kombinētais cikls): 390-392 km. CO2 emisija: 0 g/km.**

PAttēli ir paredzēti kā piemēri, tiem ir tikai ilustrējošs raksturs.

ikona separatore

PIRMAIS PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS JEEP®

Iespaidīgu piedzīvojumu sākums. Jaunā elektrificētā „Jeep® Avenger“ pats pirmais pilnībā elektriskais Jeep®.
18 COLLU DIVTOŅU VIEGLMETĀLA DISKI
100% DIGITĀLA SASKARNE
ELEKTRONISKA BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVJU / AUTOMĀTISKĀS ATVĒRŠANAS SISTĒMA
360° SKATA LEŅĶA STĀVVIETĀ NOVIETOŠANAS SENSORI AR ATPAKAĻGAITAS KAMERU

EKSTERJERS

FASCINĒJOŠI JAUNS DIZAINS

Piedzīvojumi Jeep® pasaulē ir iespēju robežu paplašināšana un jaunas pasaules atklāšana. Jeep® Avenger atpazīstamā dizaina 18 collu vieglmetāla diski ir pilnībā pieskaņoti automašīnas robustajai un vienlaicīgi kompaktajai konstrukcijai, ko aizsargā 360° aizsardzības sistēma.
Jeep® unikāli estētiskais dizains izceļ automašīnas ikonisko būtību:
Atpazīstamais septiņu atveru priekšējais režģis, kontrastējošais melnas krāsas jumts un pilnīga LED apgaismojuma priekšējie un aizmugures lukturi – Avenger tūlītējas atpazīstamības garants.

INTERJERS EMOCIJU PIESĀTINĀJUMS

Jeep® Avenger modernais, digitālais interjers apvieno brīvības sajūtu ar augstu funkcionalitāti un savienojamības iespējām. Ikviens ceļojums kļūst par piedzīvojumu. Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz efektīvi izvietotie uzglabāšanas nodalījumi viedtālrunim, atslēgām, ūdens pudelei, skaistumkopšanas piederumu maciņam un saulesbrillēm – ņemiet visu nepieciešamo līdzi braucienā un novietojiet drošā vietā rokas stiepiena attālumā.
Ērti sēdekļi ekskluzīvā dzeltenas un melnas krāsas kombinācijā, dzelteni akcenti uz instrumentu paneļa un salona apgaismojums, kas pārvērš sajūtas krāsu toņos, padarot katru braucienu par neaizmirstamu pieredzi.

 

icona separatore

PILNĪBĀ ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS
JAUNS PIEDZĪVOJUMS

Piedzīvojums bez rūpēm. Pirmais pilnībā elektriskais Jeep® apvieno leģendārās iespējas un nepārspējamo autovadīšanas baudījumu ar nākotnei piemērotu elektrisko sniegumu.

Brauciens bez rūpēm: 3 minūšu uzlādes laiks, izmantojot 100 kW līdzstrāvas ātro uzlādes sistēmu, ir pietiekams 30 km* brauciena distancei. Uzziniet vidējo dienas strāvas patēriņu kafijas pauzes laikā.

 Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko uzlādes risinājumu: Automašīna Avenger nodrošina plašas uzlādes risinājumu iespējas.

​Kad jūs ir nogurdinājusi ikdienas rutīna, dodieties izbraucienā ārpus pilsētas savā jaunajā SUV un izbaudiet bezemisiju brauciena brīvības sajūtu.

*Faktiskais attālums var atšķirties atkarībā no vairākiem faktoriem, tostarp autovadīšanas stila, maršruta, laikapstākļiem, ceļa stāvokļa, automašīnas tehniskā stāvokļa, lietošanas intensitātes un aprīkojuma.

icona separatore

Gandrīz 400 km distance elektriskajā režīmā kombinētajā ciklā**550 km pilsētas ciklā**
30min80% ar 100kWhlīdzstrāvas ātrās uzlādes sistēmu
115 kW (156 AG)(15, 9kWh/100km; 390 km; 0 g/km)**elektriskā jauda
100kWakumulatora uzlāde

100% JEEP® NEPĀRSPĒJAMA JAUDA

Automašīnas izvēlē priekšroka tiek dota ne vien pievilcīgam dizainam, bet arī elementiem, kas atbilst lietotāja personiskajām īpašībām.

Jauno Jeep® Avenger raksturo tā mērķtiecība, kompaktā konstrukcija un piedzīvojumu kāre.

Selec-Terrain® un vadības sistēma braukšanai no kalna nodrošina iespēju pielāgot automašīnu jebkādiem laikapstākļiem – lietum, sniegam un slidenam ceļa segumam.

Jaunā Jeep® Avenger augstais klīrenss ļauj pārvarēt pat ekstremālus ceļa seguma apstākļus.

TEHNOLOĢIJA UN DROŠĪBA INOVĀCIJU APVIENOJUMS

Jaunais Jeep® Avenger ar vairāku paplašināto vadītāja palīgsistēmu starpniecību nodrošina vēl nebijušu autovadīšanas pieredzi.
Automašīna saglabā distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un ietur pozīciju joslas vidusdaļā, dinamiski koriģējot stūres vadību.
Jaunajā Jeep® Avenger ir integrēti divi 10,25 collu displeji: 100% digitālais TFT ekrāns un Uconnect™ informējoši izklaidējošā sistēma.
Turklāt jums ir nodrošināta arī iespēja uzlādēt saderīgās* ierīces.

JAUNĀ ELEKTRIFICĒTĀ JEEP® AVENGER

SĀCIET PIEDZĪVOJUMU

SĀCIET PIEDZĪVOJUMU
Konfigurējiet savu Jeep®Avenger
INFORMĒJIET, KA ESAT IEINTERESĒTI

INFORMĒJIET, KA ESAT IEINTERESĒTI
Norādiet savu kontaktinformāciju, lai kļūtu par vienu no pirmajiem, ko informēsim par jaunā Jeep® Avenger pieejamību. Jeep®Avenger.
MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES

MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES
Tiklīdz automašīna būs pieejama, jūsu izvēlētā pārstāvniecība uzaicinās uz tikšanos.

** Strāvas patēriņš kombinētajā ciklā (kWh/100 km). Distance elektriskajā režīmā kombinētajā ciklā (km). CO2 emisija (g/km). Papildinformāciju par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālo, specifisko CO2 emisiju līmeni jaunajām vieglajām automašīnām varat skatīt „Jaunu vieglo automašīnu degvielas patēriņa, CO2 emisiju un strāvas patēriņa ceļvedis”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un tīmekļa vietnē www.dat.de. Automašīna Latvijā vēl nav pieejama tirdzniecībā, tāpēc norādītie dati ir provizoriski. Reālie dati būs pieejami pēc automobiļa rādītāju saskaņošanas.

Attēli ir paredzēti kā piemēri, tiem ir tikai ilustrējošs raksturs. Atainotie krāsu toņi un elementi var nebūt pieejami vai var atšķirties reālās automašīnas pieejamības brīdī, piemēram, tehnisku, ražošanas un/vai komerciālu iemeslu dēļ. Dažos attēlos var būt atainoti piederumi un/vai aprīkojums, kas neietilpst standarta komplektācijā un kas reālajām automašīnām var būt īpaši jāpasūta par papildu samaksu.