UZZINI VAIRĀK PAR AUTOMAŠĪNU
PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM
SAŅEMT CENU PIEDĀVĀJUMU

MAJESTĀTISKA STĀJA

MĒS ŠEIT NOKĻUVĀM AR INOVĀCIJU

Spēcīgais un elegantais eksterjers rada pārliecību no jebkura skatupunkta. 2017. gadā Grand Cherokee nāk klajā ar jaunu un moderni stilizētu izskatu, kas sevī ietver atjauninātu priekšējo radiatora režģi un buferi, riteņu dizainu un LED miglas lampas. 2017. gadā Jeep® iepazīstina ar pavisam jauno Jeep® Grand Cherokee Trailhawk® modeli.


PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

ELEGANCE. LAI ARĪ KUR TU DOTOS.

grand-cherokee-interiors

JAUNS IZSMALCINĀTĪBAS LĪMENIS

Iedomājies, ja būtu iespējams tikt galā ar pašiem izaicinošākajiem braukšanas apstākļiem, neaizmirstot par komfortu, stilu un izsmalcinātību. 2017. gadā tas būs iespējams, pateicoties jaunajam Jeep® Grand Cherokee Summit modelim, kurš piedāvā pavisam jaunu ekskluzivitātes un kvalitātes līmeni. Jaunā Summit modeļa interjers sevī ietver zamšam līdzīgu, greznu griestu apšuvi un izšūtu polsterējumu ar kontrasta līnijām, kas izceļ maigo un piekāpīgo Laguna ādas apdari, kas ir pieejama pēc pasūtījuma. Īsta koka dizaina elementi piedod siltumu un stilu jau tā greznajam un izaicinošajam interjeram.


SĪKĀK PAR INTERJERU

GALVENĀS INTERJERA IEZĪMES

  • grand-cherokee-wood Atvērto poru koksnes akcenti
  • grand-cherokee-sunroof COMMANDVIEW® JUMTA LŪKA
  • grand-cherokee-stitching Izteiktas šuves
  • grand-cherokee-audio Harman Kardon® audio sistēma
  • grand-cherokee-headliner Augstākās klases griestu apšuve

EKSKLUZIVITĀTE VISOS ASPEKTOS

grand-cherokee-side-view
APSKATĪT VISUS MODEĻUS

JAUDĪGS UN VĒL EFEKTĪVĀKS

grand-cherokee-transmission

NEVAINOJAMA UN EFEKTĪVA 8 ĀTRUMU TRANSMISIJA

Unikālā astoņu ātrumu automātiskā transmisija nodrošina lielisku paātrinājumu un gludu ātrumu pārslēgšanu. Ieslēdziet jauno pārnesumkārbas kloķi Sport vai Drive režīmā un pilnībā kontrolējiet ātrumu pārslēgšanu augšup, izmantojot stūrē iemontētos pārnesumu pārslēgus. Tas arī nodrošina 44.1:1 lielu pārnesuma skaitli, kas atvieglo braukšanu bezceļos (ja automašīna ir aprīkota ar divu ātrumu sadales kārbu).

grand-cherokee-9-speed

SELEC-TERRAIN® VILCES KONTROLE

Leģendāro Jeep® automašīnu veiktspēja tiek uzlabota ar Selec-Terrain® vilces kontroles sistēmu, kas piedāvā piecus režīmus braukšanai dažādos apstākļos, tai skaitā pa sniegu. Vilci iespējams uzlabot arī ar Quadra-Trac II® vai Quadra-Drive® II 4WD sistēmām, kas pieejamas pēc pasūtījuma. Quadra-Lift® gaisa piekares sistēma piedāvā piecas augstuma opcijas labākiem braukšanas apstākļiem.

grand-cherokee-engine

3.0L V6 MULTIJET II DIESEL

3,0 L TurboDiesel V6 dzinējs nodrošina tīru dīzeļa tehnoloģiju ar zemu CO2 emisijas līmeni. Šis jaudīgais un uzlabotais risinājums ļauj nodrošināt optimālu degvielas patēriņu, saglabājot vērā ņemamu veiktspēju. Kombinācijā ar moderno astoņu ātrumu automātisko pārnesumkārbu 2017. gada Jeep® Grand Cherokee spēj nest 3500 kg (7400 mārciņas), līdz ar to tagad variet ņemt sev līdzi, ko vien sirds vēlas, neskatoties uz galamērķi.


SĪKĀK PAR JAUDU

DROŠĪBAS SPILVENI - AIZSARDZĪBAI NO VISĀM PUSĒM

grand-cherokee-safety
2017. gada Grand Cherokee modelis ir aprīkots ar vairāk nekā 70 drošības funkcijām un tā standartaprīkojumā tiek iekļauti vairāku pakāpju vadītāja un priekšējā pasažiera drošības spilveni, kā arī papildus aizkarveida sānu drošības spilveni. Tāpat arī auto priekšpusē esošās standarta deformācijas zonas un sānu durvju aizsargstieņi (integrēti dizainā) palīdz absorbēt trieciena radīto enerģiju un samazina tās pāreju uz auto esošajiem cilvēkiem.


SĪKĀK PAR DROŠĪBU

UZ AUGUŠU