SACĪKŠU AUTO DABA

Jeep® Grand Cherokee SRT®sniedz sacīkšu trasei gatavu veiktspēju un augstākās klases aprīkojumu, padarot to par vissportiskāko un jaudīgāko Jeep® Grand Cherokee zīmola vēsturē. Neticat? Paskatīsimies uz skaitļiem. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h mazāk nekā 5 sekundēs un 257 km/h maksimālais ātrums ir tikai pats sākums.

Krāsas GRAND CHEROKEE
SRT®

APRĪKOJUMS

 • jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine 6.4L Hemi V8 dzinējs
  6.4L Hemi V8 dzinējs
  Sajūtat 6.4L HEMI® V8 dzinēja lielo jaudu kombinācijā ar efektīvu astoņu ātrumu automātisko pārnesumkārbu. Izmantojiet pilnībā automātisko pārnesumu pārslēgšanas režīmu vai pārslēdziet pārnesumus manuāli ar vadības lāpstiņām, kas atrodas uz stūres. Eco Mode režīms un Fuel Saver Technology tehnoloģija kopā rūpēsies par jaudu un efektivitāti.
 • jeep-grand-cherokee-srt-race-inspired-interior Sportisks interjers
  Sportisks interjers
  Jeep® Grand Cherokee SRT® sniedz Jums pārliecību ar apbrīnojamu ādas un zamša interjeru, kas papildināts ar oglekļa šķiedras elementiem, rūpējotiespar stilu un funkcionalitāti vienlaicīgi. Uzturiet sakarus, neatraujot acis no ceļa - Uconnect™ 8.4 NAV ir iekļauts Grand Cherokee SRT® standartaprīkojumā.
 • jeep-grand-cherokee-srt-exclusive-exterior-appearance SRT® ekskluzīvais eksterjers
  SRT® ekskluzīvais eksterjers
  Izcelties pūlī ar jauno 2017. gada Jeep® Grand Cherokee SRT®, kam piešķirta jauna un unikāla automašīnas priekšdaļa un radiatora režģis, kas paredzēts gan stilam, gan aerodinamikai. Jaunā Jeep® Grand Cherokee SRT® aprises tagad ir vēl agresīvākas un sportiskāks.
 • jeep-grand-cherokee-srt-brembo-braking Brembo bremžu sistēma
  Brembo bremžu sistēma
  Brembo augstas veiktspējas bremžu sistēma ar četru riteņu diska bremzēm (ABS) garantē drošību un rezultātus. Masīvie 15 collu rotori ar sešiem virzuļiem priekšā un 13,8 collu rotori ar četriem virzuļiem aizmugurē ir nokrāsoti sarkani, lai parādītu to jaudu.

SACĪKŠU AUTO STILS

Jeep® Grand Cherokee SRT®ir aprīkots ar sacīkšu auto cienīgu interjeru, kas apveltīts ar pasaules klases stilu un ekskluzīviem elementiem. Jaunais melnas ādas interjers un zīmīgais SRT® pārnesumkārbas rokturis papildina SRT® stūri ar nošķelto apakšu. Sportiskie sēdekļi, oglekļa šķiedras pārklājums un 7 collu digitālais vadītāja informācijas displejs ar tūlītēju atgriezenisko saiti par paātrinājumu kopā veido aizraujošu interjeru, kas radīts, lai nodrošinātu maksimāli labus braukšanas apstākļus.

UZMANĪBU, GATAVĪBU, STARTS!

 • jeep-grand-cherokee-srt-performance-pages Reāllaika veiktspējas dati
 • jeep-grand-cherokee-srt-carbon-fiber-inlay Oglekļa šķiedras elementi
 • jeep-grand-cherokee-srt-badging-on-seats SRT® uzšuves uz sēdekļiem
 • jeep-grand-cherokee-srt-leather-wrapped-dashboard Ar ādu pārvilkts instrumentu panelis

AGRESĪVS IZSKATS

Jaunā priekšpuses forma ar izteikti melniem elementiem nodrošina Grand Cherokee SRT® unikālu izskatu. Pārredziet apkārtni ar masīvo CommandView® divdaļīgo panorāmas lūku. Tā ir diezgan plaši atverama, ļaujot Jums braukt zem klajas debess. Grand Cherokee SRT® augstas intensitātes biksenona gāzizlādes lukturi, pagrieziena signāli un jaunie LED miglas lukturi nodrošina izskatu, ko nebūs iespējams aizmirst.

REĀLLAIKA VEIKTSPĒJA

Vērojiet Jeep® Grand Cherokee SRT® nevainojamo darbību ar savām acīm.
Pateicoties Uconnect ™ 8.4 NAV, Jums vienmēr būs iespēja kontrolēt reāllaika veiktspējas statistiku un paātrinājuma iedarbību uz automašīnu. Uzziniet kā tehnoloģija tiek izmantota atbilstoši jaudai.

TŪLĪTĒJA INFORMĀCIJA PAR PAĀTRINĀJUMU

jeep-grand-cherokee-srt-g-force-feedback

Uconnect™ 8.4 NAV uzreiz sniedz informāciju par paātrinājumu veiktspējas mērījumu formā, piemēram kā ieskrējiena laiku no 0 - 100 km/h.

VALET REŽĪMS

jeep-grand-cherokee-srt-valet-mode

Ar Valet režīmu tiek samazināta dzinēja jauda un griezes moments, ka arī apgr./min. tiek ierobežoti līdz 4000. Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, braukšanas režīma funkcijas un palaišanas sistēma tiek atspējota un ESC sistēma iestatīta pilnā režīmā.

REĀLLAIKA VEIKTSPĒJAS DATI

jeep-grand-cherokee-srt-data-in-real-time

Performance Pages Plus sistēma nodrošina automašīnas veiktspējas statistiku par dinamisko vadību, bremzēšanu, dzinēja jaudu, griezes momentu un paātrinājumu.

SPĒKS JŪSU ROKĀS

Jaunais Jeep® Grand Cherokee SRT® ir spējīgs pārvarēt pat pašus neiespējamākos izaicinājumus. Pielāgojiet braukšanas režīmu savām vēlmēm, šādi padarot to unikālu. Sajūtat 6.4L HEMI® V8 dzinēja jaudu, ieslēdzot palaišanas sistēmu un tiekot iespiestam sēdeklī.

6.4L HEMI® V8 DZINĒJS

jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine

6.4L HEMI® V8 dzinējs nodrošina 468 HP/344 KW lielu jaudu kopā ar efektīvu astoņu ātrumu automātisko pārnesumkārbu. Pārslēdziet pārnesumus ar vadības lāpstiņām, kas atrodas uz stūres, vai izmantojiet pilnībā automātisko pārslēgšanās režīmu.

PALAIŠANAS SISTĒMA

jeep-grand-cherokee-srt-launch-control

Nospiediet pogu, turiet bremzes, iztaisnojiet stūri un spiediet gāzes pedāli līdz grīdai. Atlaižat bremzes un Jūsu automašīna veiks maksimālo paātrinājumu pie maksimālā griezes momenta ar minimālu riepu izslīdēšanu.

SELEC-TRAC®

jeep-grand-cherokee-srt-select-trac

Pilnveidojiet automašīnas veiktspēju ar Selec-Trac® sistēmu. Ar ērta interfeisa palīdzību Jums tiek dota iespēja kontrolēt piekari, griezes momenta sadali, pārnesumu pārslēgšanās grafiku, stabilitātes kontroli un dzinēja attēlošanu.